Щодо лінійки міні-комп’ютерів від Епл ми розгорнуто писали у власному блозі, переглянути можна тут. Ми акцентували увагу на тому, що даний пристрій не оновлювався ще з 2014 року. Як відповідь на це, нещодавно з’явилася інформація, про те що Apple готує до виходу оновлену модель Mac mini 2018, очікується, що вона з’явиться восени цього року. Раніше, ще у серпні відомий аналітик Мінг-Чі вже прогнозував появу нового Мак міні, а голова корпорації Тім Кук неодноразово заявляв, що даний пристрій важливий у сімействі продуктів компанії. Ось як прокоментувало подію видання Bloomberg.

“Восени Apple вперше за чотири роки оновить Mac mini. Це єдиний настільний Mac, чий комплект поставки не включає монітор, клавіатуру і навіть мишу і оцінюється всього в 500 доларів, за що він і здобув популярність серед розробників і управлінців. В цьому році Apple запропонує кілька варіантів начиння для Mac mini, що безсумнівно вплине на його ціну”.

 

За чутками новий Мак міні буде орієнтований на більш професійну аудиторію. Можливо це означає, що за потужністю він буде рівнятись до MacBook Pro, а також буде додана можливість самостійної кастомізації комп’ютера. Нагадаємо, що у останніх моделях була відсутня можливість додати, наприклад, об’єм оперативної пам’яті. Що ж, очікуємо появи нової культової моделі Mac mini!