В кінці кожного року компанія Apple традиційно визначає кращі програми з офіційного магазину App Store. Серед тисяч претендентів обираються найбільш якісні та корисні додатки для iOS, iPadOS, WatchOS, tvOS, macOS. Пропонуємо ознайомитися зі списком переможців 2022 року.

Перегляньте кращі ігри 2022

Додаток BeReal для iPhone

BeReal iPhoneХоча даний продукт вважається додатком, проте більш доцільно назвати його соціальною мережею. Принцип роботи побудований досить цікаво: кожного дня, у різний час програма присилає повідомлення про необхідність зробити фото зі свого реального життя. У користувача є 2 хвилини для знімку та публікації фотографій, після чого вони стають доступними для друзів. Таким чином, вони завжди в курсі чим ви займаєтесь, а пікантності додає ефект несподіваності, адже ви не знаєте коли саме BeReal запропонує поділитися фото.

Завантажити BeReal.

Додаток GoodNotes 5 для iPad та Mac

GoodNotes 5 iPadПросунутий додаток для створення нотаток на Айпад, при цьому його можливо використовувати як графічний планшет у поєднанні з комп’ютером Apple Mac. Можливо як друкувати текст, так і писати його від руки за допомогою Apple Pencil, малювати, створювати різноманітні графічні об’єкти. Готові файли експортуються в PDF, та навпаки.

Завантажити GoodNotes 5.

Програма MacFamilyTree 10 для Mac

MacFamilyTree 10 MacДаний додаток дозволяє створити власне генеалогічне дерево, оформивши його дизайн за власним смаком, додати фотографії та інформацію про членів родини. Для кожної людини існує власне інформаційне поле, фото, а також геолокаційна мітка на мапі світу. Таким чином можливо побудувати справжню історію сім’ї, прослідкувати зв’язки, місця народження та життя.

Завантажити MacFamilyTree 10.

Фітнес-трекер Gentler Streak для Apple Watch

Gentler Streak Apple WatchХоча на смарт-годиннику Apple є власний додаток для тренувань, проте найкращим продуктом сторонніх розробників визнано саме Gentler Streak. Програма пропонує величезну кількість показників стану організму, надає дієві рекомендації, відслідковує зміни у режимі реального часу.

Завантажити Gentler Streak.

ViX для Apple TV

ViX Apple TVНа жаль, для нашої країни даний додаток неактуальний, проте у світі він користується популярністю. По суті, це сервіс для перегляду фільмів та іншого контенту на різних мовах, здебільше іспанською.

Завантажити ViX.

Встановити ці та інші програми на MacBook ви можете у сервісному центрі Apple BashMac Київ.