Нещодавно корпорація Apple офіційно оголосила про припинення випуску зовнішніх моніторів Thunderbolt Display. Це стало несподіванкою, адже незадовго до конференції WWDC 16, ходили чутки про презентацію оновленого монітору.

Ми вже писали, що згідно інсайдерській інформації, новий Thunderbolt Display повинен був отримати порти UCB-C, новий дисплей з високою роздільною здатністю 5К, та навіть вбудований графічний адаптер! Очікувалось, що монітор Apple, можна буде без проблем підключати до MacBook, та інших пристроїв з підтримкою Thunderbolt 3.

Натомість, проти очікувань, Apple так і не презентувала на WWDC 16 ані новий Thunderbolt Display, ані MacBook Pro Retina, сконцентрувавшись на оновлених операційних системах (macOS, iOS, watchOS). Трохи згодом, представник компанії заявив, що придбати Thunderbolt Display все ще можна в авторизованих магазинах, але поки вони не закінчаться на складі.

Thunderbolt-Display

Таким чином лінійка моніторів від Apple поки що фактично припиняє існування. Модель Thunderbolt Display не оновлювалась з 2011 року, що є досить довгим циклом оновлення для динамічної корпорації. Скоріш за все, “яблуневий” виробник взяв деякий тайм-аут, за час якого підготує абсолютно новий модернізований фірмовий монітор. І станеться це не раніше 2017 року.