Reviewed by:
Rating:
5
On 29 Червня, 2016
Last modified:2 Липня, 2016

Summary:

Крім тонкого корпусу, легшої ваги та OLED панелі, у нових MacBook Pro очікується дактилоскопічний сенсор (датчик відбитків пальців).

Чутки щодо того, що Apple готує до виходу оновлену модель MacBook Pro ходять давно. Зокрема очікувалось, що нову версію покажуть на останній конференції WWDC 2016, але Apple не презентувала жодної технічної новинки. Незважаючи на це, у мережі з’явились інсайдеські фотографії корпусу нової моделі, а потім навіть один з дизайнерів створив 3D модель готового пристрою.

macbookpro-3dmodel

Поки не відбулося презентації MacBook Pro, спеціалісти жваво обговорюють потенційні можливості нового ноутбуку. Зокрема йдеться про OLED панель замість верхнього ряду клавіш, тонший розмір корпусу, меншу вагу, і що особливо цікаво – появу сенсорного датчику відбитків пальців. Це означає, що у користувачів з’являться додаткові засоби безпеки та комфорту використання ноутбуку.

Авторитетне видання 9to5Mac опублікувало матеріал, в якому висловило переконання, що дактилоскопічний сенсор буде вбудовано в кнопку живлення MacBook Pro. Таким чином лише власник ноутбуку зможе увімкнути ноутбук, при чому не вводячи логіну та паролю. Така функція давно існує в iPhone, тепер настав час її впровадження в комп’ютерну техніку. Нагадаємо, що додаткова функція автоматичного розблокування за допомогою Apple Watch буде вбудована в нову macOS Sierra.

macos-wwdc16-watch

На даний момент, презентація нового MacBook Pro очікується одночасно з випуском фінальної версії macOS Sierra.