Для користувачів, що пильнують за надійністю свого пароля, з’явилась добра новина. Наразі сервіс 1Password оголосив про об’єднання з базою зламаних облікових записів і паролів HIBP (Have I Been Pwned). Про це написали розробники в офіційному блозі. Відтепер користувачі 1Password зможуть не тільки зберігати свої паролі в захищеному місці, але і перевіряти їх у разі виникнення підозр на предмет злому.

Сервіс зберігання і перевірки паролів HIBP був створений відомим експертом в області кібербезпеки Троєм Хантом і на даний момент зберігає відомості про півмільярда зламаних паролів та облікових записів. Для цього сервіс аналізує сторонні бази даних, дозволяючи своїм користувачам стежити за своїм обліковим записом та отримати тільки актуальну інформацію про його безпеку.

Поки що розширення HIBP доступно тільки в веб-версії 1Password, однак, за словами розробників, незабаром буде додана підтримка додатків у тому числі для Apple Mac. Щоб переконатися в надійності свого пароля, необхідно відкрити свій аккаунт 1Password, перейти в розділ із записами і навпроти згенерованого раніше пароля натиснути на клавішу Check password.