У блозі порталу Mac.Org.Ua ми вже розглядали питання, чи небезпечна деформація корпусу MacBook. Як правило, такі пошкодженні відбуваються при падінні ноутбука, або сильному ударі по ньому. Сьогодні більш докладно зупинимося на поломці роз’ємів.

Розбилися порти на MacBook, що робити?

Рихтування корпусу Макбук у КиєвіОтже, однією з розповсюджених поломок є пошкодження отворів USB, USB-C, HDMI та інших портів на корпусу Макбук. Це стається через те, що лептоп часто падає на бік, тому саме його грань приймає на себе основний удар. Проте, іноді причини можуть бути й іншими. Наприклад, якщо сильно смикнути шнур, який був вставлений у роз’єм, або грубо вирвати конектор. Як би там не було, у результаті метал деформується, вигинається. Ми можемо спостерігати такі ознаки несправності:

  • Отвір порту змістився, не вдається вставити конектор.
  • Метал деформувався, «перекосився».
  • Порт «розбився», став більшим, тому конектор не тримається всередині.

Як вирішити дану проблему? Існує декілька способів ремонту:

  • Повна заміна USB-порту якщо він отримав внутрішні пошкодження.
  • Вирівнювання (рихтовка) корпусу Макбук без заміни порту.

Зазначимо, що метод ремонту залежить від ступеню пошкодження. Адже, якщо при падінні постраждали не тільки роз’єми, але й інші частини корпусу — можливо його прийдеться замінити повністю. У іншому разі, можливе відновлення геометрії. Самостійно зробити це досить складно, адже необхідний розбір ноутбуку.

Замовити рихтування корпусу MacBook, вирівнювання портів ви можете у сервісному центрі Apple BashMac, що знаходиться у місті Київ.