Reviewed by:
Rating:
5
On 20 Квітня, 2016
Last modified:19 Травня, 2023

Summary:

Зробити лазерне гравіювання легко! Дізнайтесь про недороге, якісне та швидке гравіювання клавіатури, сувенірів, рекламних матеріалів, товарів

Лазерне гравіювання — це швидкий і якісний спосіб нанесення зображення, шрифту, логотипу,  та ін., на будь яку поверхню. Завдяки сучасному обладнанню, можливе гравіювання з найскладніших макетів, фотографій, використання літер різноманітних мов. Високоточний лазерний промінь здатний викарбувати найтонші деталі.

У комп’ютерній тематиці, найчастіше використовується лазерне гравіювання клавіатури. Якщо клавіатура комп’ютеру, чи ноутбуку, не має, наприклад, української або російської розкладки (кирилиці), це легко виправити за допомогою лазера. Такий спосіб, деякі користувачі, помилково називають “лазерна насічка”. Раніше, використовувалися наклейки на клавіатуру, натомість зараз, це абсолютно не виправдано, зважаючи на швидкість та невисоку ціну гравіювання.

Гравіювання на клавіатурі Apple MacBook 

Гравіювання на клавіатурі iPad Pro та інших планшетах

Спеціалісти сервісного центру Apple “BashMac”, крім того вирішують найскладніші питання. Ви можете замовити лазерну гравіровку у Києві, для будь якого ноутбуку, а також на нестандартних клавіатурах і розкладках: qwertZ, azerty, останній моделі Microsoft Surface, iPad Pro.

Гравіровка на клавіатурі Microsoft Surface 4  

Особливі можливості для власників MacBook: можлива заміна нестандартних клавіш (або усіх), створення повноцінної qwerty розкладки, ПК або Mac варіанту. Це актуально для клавіатур, з наприклад, іспанськими, німецькими, португальськими розкладками. Крім російської та української мов, можливе нанесення будь якого алфавіту, у тому числі івриту.

Лазерне гравіювання на сувенірах — окрема послуга, за допомогою якої, можливо швидко створити оригінальні, пам’ятні подарунки, нагороди, рекламну продукцію. Нанесення логотипу або назви компанії, лозунгу, будь якого тексту, наприклад: на ручках, запальничках Zippo, тощо — гарне рішення для виготовлення корпоративної атрибутики. Ви можете підготувати неповторний подарунок, також для коханої людини і друзів — просто викарбуйте, за допомогою лазеру, обране зображення, фото, побажання, на будь якому сувенірі. Варто пам’ятати, що при оптових замовленнях, діють спеціальні знижки.

Нанесення художніх зображень, або декор кришки ноутбука, поверхні телефону та ін. — популярна послуга для тих, хто прагне індивідуальності, створення власного стилю. Гравіювання дозволяє нанести зображення, фото, візерунки, літери, текстуру, на різноманітну поверхню. Лазерне нанесення стійке до стирання, не змивається, не тьмяніє, залишаючись чітким і виразним.

Окреме направлення, це лазерне гравіювання на промисловому лазері. Дана послуга може бути корисною, для маркування товару, нанесення торгової марки, будь якої інформації, у тому числі на поверхні нестандартних (великих) розмірів. Умови, строки та вартість таких робіт обговорюється індивідуально.

Щодо якісних послуг лазерного гравіювання, ви завжди можете звернутись до сервісного центру “BashMac”. Беззаперечна перевага роботи з нами — це швидкість та зручність, адже замовлення приймаються швидко, а готову роботу можна забрати за 1-2 години.
Отож, чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 18 (м. Льва Толстого).