MagSafe Power Adapter:
Mac.org.ua
Version:
1
Price:
2500грн.

Reviewed by:
Rating:
5
On 28 Березня, 2017
Last modified:4 Березня, 2020

Summary:

Оригінальні зарядки Apple MagSafe в Києві зі знижкою! Недорого купити якісну нову або б.у. зарядку MacBook в сервісному центрі BashMac! А також ремонт MagSafe.

Ви вважаєте, що оригінальна зарядка від MacBook коштує занадто дорого? Так, дійсно, її вартість ніколи не опускалася нижче еквівалента 100 доларів, а зараз і того дорожче. Але якщо старий зарядний пристрій зламався і нічим зарядити Mac, доводиться шукати альтернативу. Вибір не такий вже й великий: купити оригінальний MagSafe, або дешеву підробку. З одного боку приваблює низька ціна неоригінальною зарядки, з іншого – не хочеться підключати до улюбленого MacBook неперевірений пристрій, вироблений невідомо ким і за якою технологією.

Купити оригінальну зарядку зі знижкою

Купити оригінальну зарядку зі знижкою

В інтернеті ви можете знайти безліч порівняльних оглядів справжніх і фальшивих зарядних пристроїв Apple. З них легко дізнатися, що конструкція підробки у багато разів простіша оригіналу, тобто вона не забезпечує елементарну захист ноутбука від перепадів напруги. Крім того, вже неодноразово доведено, що підробка швидко вбиває батарею MacBook, а це веде до ще більших витрат. Особливу увагу можна приділити також неоригінальному кабелю і магнітного коннектору. Що стосується кабелю – він жорсткий і швидко ламається, а коннектор не створює якісного з’єднання, через що можуть з’явиться проблеми з підгорянням контактів. Так що ж робити, якщо хочеться купити оригінальний MagSafe, але недорого? Рішення є!

В першу чергу, не поспішайте викидати свою поламану зарядку, адже її можна успішно полагодити! У сервісному центрі Apple “BashMac” в Києві, якісно, ​​швидко і недорого вам поміняють пошкоджений кабель (або укоротять його), відремонтують непрацюючий блок живлення. Ну а якщо зарядка все таки не піддається ремонту, є чудовий варіант купити б.у. оригінальні MagSafe у гарному стані! Це гарантовано оригінальні зарядки Apple, які мають лише незначні зовнішні подряпини або потертості. Але при цьому залишаються абсолютно робочими, готовими служити ще не один рік, надовго переживши неякісні підробки. До речі, ціна вживаного MagSafe 60W в Києві, по акції в “BashMac”, на 70% нижча нової!

Купити оригінальну зарядку Apple MagSafe зі знижкою

Купити оригінальну зарядку Apple MagSafe зі знижкою

Якщо ви хочете купити новий зарядний пристрій для MacBook, в нашому сервісному центрі є в продажу оригінальні MagSafe в коробці, а також в форматі “Open Box”. Це абсолютно нові зарядки, які з тих чи інших причин були відкриті (наприклад, на митниці), тому їх вартість нижча. Пропонуємо вам підібрати і купити будь-який варіант оригінальної зарядки Apple, або ж відремонтувати свою стару зарядку в сервісі Apple “BashMac” в центрі Києва! Ви гарантовано отримаєте низьку вартість, наявність потрібного зарядного пристрою для покупки, або ж швидкий ремонт поламаною зарядки протягом декількох годин! Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці, і приходьте до нас вже сьогодні!