Reviewed by:
Rating:
5
On 28 Серпня, 2016
Last modified:9 Вересня, 2016

Summary:

Дізнайтесь як обрати зарядку для MacBook

У останній час велике розповсюдження отримали підробні зарядні пристрої Apple. Вони коштують значно дешевше оригіналу, та майже не відрізняються зовнішнім виглядом. Але це лише на перший погляд! Насправді технічне оснащення підробки MagSafe значно спрощене, не має нічого спільного з оригінальною схемою компонентів. В результаті цього батарея MacBook швидко псується, ноутбук може працювати зі збоями, він залишається незахищеним від перепадів напруги.

Часто користувачі звертаються до сервісного центру зі згорівшою платою живлення, передчасно виснаженою батареєю саме з вини такої зарядки. Варто пам’ятати, що оригінальний MagSafe не може коштувати дешево, наразі в Україні його вартість не менша за еквівалент 100 доларів. Нижче ми наводимо наочне порівняння оригіналу та підробки.

Різниця між оригіналом та підробкою MagSafe:

  1. Оригінал і підробка виглядають схожими. Але підробка виготовлена з дешевого пластику, часто продається з заклеєним логотипом Apple.
  2. Оригінальна MagSafe має велику кількість компонентів всередині, вони якісно і надійно зібрані, захищені мідною пластиною та спеціальними плівками 3M.
  3. Підробка (“китайська зарядка”) MagSafe має набагато простішу схему компонентів, всередині корпусу багато вільного місця, замість міді — алюмінієва пластина, відсутні захисні плівки.
  4. Неоригінальні зарядки часто поставляються з заклеєним логотипом Apple.
  5. Технічне “начиння” оригіналу більш складне та якісне, це забезпечує захист Вашого MacBook та його правильне заряджання.
  6. Порівняйте зарядні пристрої у розібраному вигляді, і Ви відразу зрозумієте де оригінал! Зверніть увагу на якість кабелю, він повинен бути м’яким та еластичним.
  7. Оригінальна MagSafe важча за підробку, адже має більшу кількість і якість компонентів!
  8. Часто в неоригінали додають металеві грузики. Детальніше у статті Ексклюзивний огляд неоригінальних MagSafe
  9. Підробка важить набагато менше, її “начиння” максимально просте і неякісне.
  10. Друк на корпусі, упаковці та поліграфії оригінального MagSafe більш чіткий та якісний.
Захистіть свій MacBook, користуйтеся оригінальною MagSafe!