Нещодавно, на інтернет-майданчику Kickstarter було представлене цікаве рішення по збільшенню відеопотужності MacBook за допомогою підключення зовнішньої відеокарти. Якщо говорити точніше, мова йдеться не тільки про відеокарту, а саме про компактний, мобільний пристрій для її підключення до ноутбуку. The Wolfe — це спеціальний алюмінієвий бокс у який може бути встановлено декілька видів графічних процесорів різної потужності. Він підключається до MacBook за допомогою швидкісного інтерфейсу Thunderbolt.

The Wolfe for MacBook

Поки що розробники планують поставляти The Wolfe у двох конфігураціях: з топовою відеокартою NVIDIA GTX 970, та більш простою GTX 950. Відповідно попередня вартість складає 599$ та 499$ (за передзамовленням ціна нижча), девайси планують доставити покупцям у березні 2017 року.

The Wolfe for MacBook

Цікаво, що використовувати зовнішню відеокарту можна не тільки з ноутбуками Apple, але й підключати до неї зовнішній монітор. Потужність та функціональність девайсу значно збільшить можливості MacBook, це дасть змогу значно ефективніше працювати з графікою, обробляти фото та відео. Згідно заяві розробників, The Wolfe збільшить продуктивність графіки ноутбуку в 10 разів! Тому не дивно, що в першу чергу новинка зацікавить дизайнерів, відеоінженерів, фотографів, архітекторів, та ін.