Чутки та суперечки щодо випуску сенсорного ноутбуку Apple точаться вже досить давно. З однієї сторони, голова корпорації Тім Кук неодноразово висловлювався проти злиття комп’ютерної і мобільної операційних систем. За “яблуневою” філософією, програмне забезпечення для комп’ютерів і мобільних пристроїв повинно розвиватися окремо, саме це робить його найбільш функціональним і зручним для користувача.

Але з іншого боку, аналітики Apple не могли не помітити досить високого інтересу споживачів до “гібридних” пристроїв, на манер Lenovo Yoga, або трансформерів від ASUS. В якості компромісу, корпорація пропонує iPad Pro 2 з окремою клавіатурою, та на практиці більшість користувачів вже виказали думку, що планшет не може конкурувати з повноцінним ноутбуком. І хоча офіційно Apple все ще відмовчується, але з’являються деякі свідчення які дають підставу думати, що поява сенсорного MacBook цілком можлива!

сенсорный MacBook

Так, нещодавно стало відомо, що Apple подала патентну заявку на ноутбук з сенсорним екраном. У цілому, поки що можна тільки здогадуватись чи з’явиться такий екран у нових MacBook Pro, які за чутками скоро будуть презентовані. Але більш ймовірно, що сенсорні екрани на яблуневих комп’ютерних пристроях з’являться ще не скоро. Адже цьому повинна передувати велика робота по адаптації програмного забезпечення, розробці зручної ергономіки, та ін.