Reviewed by:
Rating:
5
On 12 Липня, 2016
Last modified:28 Січня, 2017

Summary:

Які поломки MacBook трапляються частіше усього? З якими питаннями і проблемами доводиться стикатись користувачам ноутбуків Apple? Про це у ексклюзивній новині!

Відомий сервісний центр Apple “BashMac” назвав ТОП 10 найчастіших несправностей MacBook. У рейтинг ввійшли технічні поломки, проблеми з операційною системою і налаштуваннями, а також питання пов’язані з сервісним обслуговуванням. Як наголошується у дослідженні, ноутбуки Apple зазнають поломок досить рідко, у порівнянні з іншими виробниками. Але, як і будь яка технічна продукція — іноді виходять з ладу.

Дослідження було б неповним, якби не містило крім статистичних даних, ще й опис типових ознак несправностей та необхідних робіт по ремонту. Тож “маководи” можуть впізнати симптоми поломок, знайти поради по їх виправленню. Звісно це не точна інструкція до використання, адже кожний випадок індивідуальний, потребує діагностики і тестування. Але дана ексклюзивна статистика заснована на багаторічному досвіді роботи сервісного центру, тому варта уваги!

Статистика проблем з Apple MacBook

Статистика проблем з Apple MacBook

Отож, згідно результатів аналізу звернень клієнтів до сервісу, вдалося сформувати групи найчастіших поломок та сервісних послуг по обслуговуванню MacBook:

Саме такі питання частіше всього турбували користувачів, стали приводом для звернення у сервісний центр. Повну версію статистики по ремонту MacBook ви маєте можливість переглянути на нашому порталі, перейшовши за посиланням ТОП 10 поломок MacBook.