Як комп’ютерні експерти, так і поціновувачі розробок Apple, в останній час помітили велику цікавість корпорації до усього, що стосується штучного інтелекту. Раніше стало відомо, що Apple купила такі компанії як VocalIQ, Perceptio та Emotient, які спеціалізувалися на розробках в області ШІ. Наразі стало відомо про нове придбання купертинівців — стартапу Turi Inc., що також займався дослідженнями і розробками у сфері машинного навчання та штучного інтелекту.

Авторитетний портал GeekWire повідомив що сума угоди склала 200 мільйонів доларів. За ще деякими, непідтвердженими даними, технології Turi, Apple планує використовувати для розвитку власного голосового помічника Siri. Нагадаємо, що Siri уже з’явилася в macOS, тобто доступна на MacBook та iMac. Уся колишня команда компанії Turi залишиться працювати надалі, та буде базуватися штаб квартирі, що знаходиться у місті Сіетл. Щоправда самі представники Apple як завжди небагатослівні, прокоментувавши:

«Компанія Apple час від часу дійсно купує невеликі технологічні компанії, проте ми не звикли обговорювати наші майбутні плани та цілі подібних угод».