Мабуть всім досвідченим користувачам інтернет відома технологія Adobe Flash Player. Були часи, коли на базі даного програмного забезпечення виконувався перегляд мультимедійного контенту, потокового відео та аудіо на більшості сайтів. Тому обов’язковою умовою було встановлення флеш плеєру, як на Windows так і Mac OS. Але, починаючи з 2017 року, Apple попередила що поступово буде відмовлятись від підтримки технології Flash. А сама компанія-розробник Adobe, також визнала технологію застарілою, тому до кінця 2020 року підтримка і розповсюдження даного ПЗ будуть припинені.

Будьте особливо обережними у випадках коли сайти вимагають встановити Flash Player на Mac. Через кліки на такі підозрілі банери та посилання можливо встановити вірусне, шкідливе ПЗ на ваш MacBook. Якщо це трапилось — сервіс Apple BashMac пропонує чистку Mac від вірусів і паразитних програм у Києві.

У новій бета-версії браузеру Safari для Mac нещодавно знайшли підтвердження того, що Apple дійсно остаточно припиняє підтримку Flash Player. По суті корпорація ще з 2010 року припинила встановлювати флеш на у стандартну збірку macOS, але користувачі мали змогу самостійно встановити Flash Player. З виходом нової версії фірмового браузеру Епл, очікується, що така можливість буде скасована, програмне забезпечення на флеш буде автоматично блокуватись. Враховуючи те, що майже всі інтернет-ресурси вже зараз працюють на HTML5 — ніякого дискомфорту ви не відчуєте. Але можливі проблеми зі старими сайтами, які використовують технологію Flash.