Шановні відвідувачі нашого порталу про техніку Apple Mac. Редакційний колектив щиро вітає вас з новорічними святами! Ми дякуємо вам за те що залишалися з нами на протязі року що минає, активно відвідували ресурс та отримували інформацію про найактуальніші новини, поповнювали свої знання щодо використання та ремонту техніки. Зі свого боку, ми усіма силами намагалися виправдати вашу довіру, пропонували лише достовірну та якісну інформацію.

2018 рік запам’ятався великою кількістю новинок вік корпорації Apple. Зважаючи на спеціалізацію нашого порталу на техніці Mac, ми можемо виділити такі значущі відкриття:

  • MacBook Air 2018. Відновлення легендарної лінійки “найтонших та найлегших”;
  • MacBook Pro 2018. Оновлення потужної, професійної моделі лептопу;
  • Mac mini. Поява нового представника улюбленого міні-комп’ютеру;
  • iMac Pro. Нова модель надпотужного моноблоку від Apple.

Крім оновлення лінійки техніки, компанія порадувала також новою версією операційної системи macOS Mojave та впровадженням цілої низки новітніх технологій і функцій.

Бажаємо нашим читачам здоров’я, процвітання та всіляких успіхів у 2019 році! Ми ж і надалі будем справно постачати вас актуальною, цікавою та корисною інформацією зі світу Apple! До зустрічі у Новому 2019 році на сторінках Mac.Org.Ua!