Звичайно це жарт, адже яке 1 квітня без розіграшу? Ми, редакція сайту MAC.ORG.UA — проти будь якого офіціозу! Але у Apple дійсно сьогодні День Народження, і ми запускаємо перший україномовний портал про Macintosh саме у цей день!

Mac Україна логотип. Mac Ukraine logoНарешті, за всі сорок років, ми можемо привітати улюблений бренд, рідною, українською мовою! Отож, що хотілося б сказати… Хоча у цей день прийнято жартувати і розігрувати друзів, а на всі твердження відповідати: “не вірю”, та ми дивимось на розкритий MacBook на столі, і хочемо вірити.

Вірити у те, що  40 років тому, у далекому 1976 році, хлопці-мрійники Стів Джобс і Стів Возняк, власноруч зібрали і гордо презентували перший комп’ютер Apple I. Вірити, що вони створили не просто пристрій з яблуком на корпусі, але навчили людство “Think different” (думати інакше)!

У цей день, як ніколи, ми розуміємо глибину і значимість внеску засновників Apple у розвиток світової науки, техніки і дизайну. Це люди, які все ще спонукають нас до неустанного руху вперед, хоча деякі з них вже пішли з життя… Ми шалено горді нести ідеї і філософію компанії у суспільство, писати про її особливу продукцію!

З Днем Народження Apple!
Щиро, по українські!

Редакція першого україномовного порталу Apple, MAC.ORG.UA.