Сьогодні весь світ затамував подих в очікуванні початку WWDC 2016, на якому за чутками буде представлено велику кількість новинок, у тому числі: iOS 10, оновлений Siri, macOS 10.12, watchOS 3.0, та можливо навіть нові MacBook Pro та Air! Поки ж не розпочалася щорічна конференція Apple, стала відома новина про остаточне рішення про співробітництво корпорації з автомобільним гігантом BMW!

Ще раніше, на початку року, у мережу потрапила інформація про деякий “секретний проект” між корпораціями. Пізніше ж стало відомо, що мова йде лише про встановлення на нові моделі “X5 M” та “X6 M” автомобільної платформи Apple CarPlay. Тоді ці дані не були підтверджені, але наразі автоконцерн BMW показав прайс на моделі 2017 року, в яких фігурує вищезазначена система. Головна ціль — зробити користування iPhone для водія більш комфортним та безпечним.

bmw-carplay

Згідно прайсу, вартість системи CarPlay оцінюється у 300 долларів для M3 Sedan, M4 Coupe, та M4 Convertible (кабріолет). Підключивши свій iPhone до мультимедійної системи авто, водій зможе керувати смартфоном за допомогою голосових команд (Siri), робити дзвінки, слухати музику, переглядати карти та ін. Відомо, що Apple вела переговори також з Toyota, Daimler та іншими автовиробниками, деякі з яких підтвердили готовність впровадити систему CarPlay. Зокрема Honda обіцяла зробили це вже у 2016 році.