Спеціальна група SIG (Bluetooth Special Interest Group), нещодавно заявила про появу нової мережевої Bluetooth специфікації. Нова технологія була запроваджена задля створення масштабного рішення для автоматизації домашньої мережі пристроїв, датчиків, та інших IoT приладів. Як було заявлено, почати користуватися новою технологією можна вже зараз, для цього потрібно оновити програмне забезпечення, а також мати на пристроях і аксесуарах модуль Bluetooth LE 4.0 або вище.

Нова можливість сітки забезпечує зв’язок між багатьма пристроями і оптимізована для створення великомасштабних мереж. Вона ідеально підходить для автоматизації будівель, сенсорних мереж та інших рішень IoT, де десятки, сотні або тисячі пристроїв повинні швидко та надійно спілкуватися один з одним. Також Bluetooth SIG рекомендують використовувати можливості сітки для автоматизації будівництва і підприємств, а також підключення інтелектуального освітлення.

Освітлювальна компанія Fulham, одна з багатьох компаній-учасників, яка внесла свій внесок у нову специфікацію, зазначила, що вона “схвильована, нарешті побачивши бездротовий, багатопроцесорний і сумісний стандарт для керування освітленням”. Представник компанії додав, що вважає, що “Bluetooth-сітка та Bluetooth “Low Energy” допоможуть значно розширити розміри та функціональність ринку керування освітленням”.  Відремонтувати і замінити Bluetooth модуль на своєму Apple Mac, можна у сервісі bashmac.ua