Корпорація Apple продовжує розширювати асортимент власної продукції, наразі продемонструвавши технологію створення “розумного дому”. Так, американська компанія KB Home заявила про намір побудувати цілий комплекс сучасних будинків в Каліфорнії на платформі Apple HomeKit. Як зазначили представники компанії, платформа HomeKit відповідає усім вимогам та побажанням щодо сучасного, технологічного “розумного дому”. Усі задіяні системи легко керуються за допомогою iPhone чи iPad.apple-homekit

Крім того, стало відомо, що платформа досить гнучка щодо індивідуальних налаштувань. Наприклад, майбутні власники будинків можуть замовити конфігурацію Apple HomeKit згідно власного бюджету. В залежності від обраного варіанту доступне як майже повне керування усіма системами дому, так і лише обраними функціями. Серед них називають такі: управління усією технікою що є у будинку, “розумні” електричні лампи, опалювання, дверні замки, камери відеоспостереження, та ін.

apple-homekit

Засновники “розумного” комплексу будинків на платформі Apple HomeKit вважають за головне донести до широкого загалу ідею, що подібні технології — ближче і доступніше ніж здається. Вони виводять рівень життя користувачів на новий рівень комфорту, позбавляють від зайвих хвилювань щодо, наприклад, питання — чи не забули ви вимкнути праску?