Під час останньої презентації продукції Apple (27 жовтня), голова корпорації Тім Кук анонсував запуск спеціального сайту, присвяченого людям з обмеженими здібностями. Мета цього ресурсу — допомогти таким людям повноцінно користуватися яблуневою технікою, зробити її основний функціонал доступним для всіх без винятку. Нещодавно з’явилася і російськомовна версія цього сайту: http://www.apple.com/ru/accessibility/, у цій статті ми наведемо коротку вибірку основних можливостей, які Apple пропонує користувачам з особливими потребами.

Додаток “Тренування” для Apple Watch

Apple для людей з особливими потребами

В Apple Watch з’явилися фітнес-алгоритми для людей на інвалідних візках. Тепер додатки «Тренування» і «Активність» можуть відстежувати відштовхування руками замість кроків.

Switch Control — управління Mac не тільки руками

Apple для людей з особливими потребами

Switch Control дозволяє керувати елементами на екрані за допомогою перемикача, джойстика або іншого адаптивного пристрою введення.

Live-прослуховування на iPhone

Apple для людей з особливими потребами

Функція «Live-прослуховування» дозволяє використовувати ваш iPhone і слуховий апарат Made for iPhone для спілкування в шумних місцях. Піднесіть iPhone ближче до співрозмовника, і вбудований мікрофон допоможе краще почути його мову.

VoiceOver на iPhone

Apple для людей з особливими потребами

Функція VoiceOver повідомить про все, що відображається на екрані, навіть коли ви фотографуєте. А при перегляді знімків вона зможе розпізнати вираз обличь, пейзаж і окремі об’єкти.

Функція «Екран вголос» на iPad

Apple для людей з особливими потребами

Якщо вам легше сприймати інформацію на слух, функція «Екран вголос» може прочитати для вас текст книги, домашнього завдання або веб-сторінки.

Це лише частина можливостей і функцій які надають технології Apple для тих, хто цього потребує. Про більше ви зможете дізнатися на офіційному сайті, там також доступні тематичні відео! Ми ж лише вкотре відмітимо, як багато Apple робить для доступності своїх продуктів усіма користувачами без винятку!