З 2008 року заснування сервісу Apple App Store, на ньому накопичилося близько 2 мільйонів різноманітних додатків, програм і утиліт. Серед цієї величезної кількості програм, левова частка припадає на відверто неякісні продукти, багато з яких жодного разу не завантажувалися користувачами. Крім того, формат назви деякого ПО залишає бажати кращого — довгі, некоректні найменування не сприяють зручності пошуку.

Нарешті Apple почала боротьбу з неякісним вмістом власних сервісів! Натомість 1 вересня, усім розробникам програмного забезпечення було доставлено офіційні листи, у яких корпорація попереджає про глобальну чистку App Store. Отож, будуть видалені додатки які не були жодного разу завантажені, створювалися для ранніх версій iOS і давно не оновлювалися. Також вступає у силу нова політика Apple щодо назв програм, тепер не допускається використання у них більше 50-ти символів.

App Store видалить додатки

Виконувати пошук по додаткам тепер стане теж простіше — обіцяють, що система буде видавати більш релевантні результати, виключаючи подібні назви. Розробників ПО заспокоїли, що навіть після видалення програм які не відповідають новим правилам App Store, право на їх назву залишиться за власниками. Таким чином, якщо у подальшому програма буде перепрацьована, або оновлена (приведена у відповідність з правилами), її можна буде заново завантажити у сервіс.