Журналіст Уолт Моссберг нещодавно оприлюднив деталі телефонної розмови зі Стівом Джобсом, якраз після його відходу з поста генерального директора Apple (за причиною погіршення здоров’я). Вже офіційно не керуючи корпорацією, Джобс тим не менш був сповнений ентузіазму працювати над деякими проектами надалі. При цьому він наголосив, що особисто зацікавлений і вважає перспективним розробку повноцінного телевізора Apple.

Моссберг згадує що засновник яблуневої корпорації був не на жарт схвильований, здавалося йшлося не просто про телевізор, а дещо більше. Джобс вживав термін “телебачення”, наголошуючи що він знайшов фантастичне рішення. Але не хотів передчасно розказувати про нього, запропонувавши краще показати прототип пристрою у Купертіно через декілька місяців. На жаль, через два місяці генія і новатора нашого часу не стало…

jobs-apple-tv

Після смерті Стіва Джобса, компанія Apple на жаль не просунулась вперед у розробці власного телевізору, натомість випускаючи лише телеприставку Apple TV. Вона прикладає чималих зусиль у налагоджені зв’язків з операторами телевізійних мереж, займається розробкою потокового веб-телебачення, але не пропонує революційно-нового пристрою. Є надія, що у компанії все ще залишилися послідовники ідей Джобса щодо інноваційного телебачення, наразі ж залишається лише чекати.