Студія GitHub повідомила, що припиняє подальшу розробку і підтримку редактора коду Atom. Відтепер будь-які оновлення стануть недоступні, також припиняється робота над продуктом у подальшому. Репозиторій проекту буде переведено у архів і стане доступним тільки для читання. Нагадаємо, що дана програма з відкритим вихідним кодом створена у 2011 році, була одною з найпопулярніших для програмістів на Mac. Проте вона конкурувала з іншим продуктом — Microsoft Visual Studio Code, а також хмарним GitHub Codespaces. Достеменно невідомо про причини закриття проекту, проте, за чутками, це пов’язано саме з рішенням Microsoft.

Аналоги Atom для macOS

Аналоги програми Атом для Мак

У окремому матеріалі на нашому сайті, ви знайдете розгорнутий огляд альтернативних редакторів замість Notepad++. Atom входив до цього списку, але тепер втратить підтримку. Проте існує ціла низка аналогічних програм з можливістю встановлення на macOS:

  • Sublime Text 3. Один з кращих текстових редакторів з підтримкою API Python, безліччю плагінів та розширень.
  • Microsoft Visual Studio Code. Потужна програма для роботи з кодом, продукт кросплатформений, підтримує роботу на Мак.
  • BBEdit 13. Проста, але функціональна програма, прямий конкурент Notepad++. Має все необхідне для кодингу.
  • GitHub Codespaces. Хмарний сервіс для роботи з кодом, практично аналог Visual Studio Code. Запускається з браузеру комп’ютеру.
  • Brackets. Найбільш популярний додаток для веб-розробників від Adobe Systems.

Замовте встановлення програм для роботи з кодом на MacBook у сервісному центрі Apple BashMac (Київ). Доступне віддалене (дистанційне) встановлення та оновлення ПЗ.