Нещодавно ми опублікували статтю по вибір зовнішнього акумулятора для Макбук. Проте, існує важливий нюанс — такі пристрої знадобляться у тому разі, якщо батарея вашого ноутбуку значно зношена та не тримає заряд стандартний час. У випадку з нормальною батарейкою — лептоп буде працювати досить довго без підзарядки. Крім того, від нього можливо заряджати iPhone, iPad або іншу техніку. Арифметика досить проста: якщо новий акумулятор тримає заряд, наприклад, 15 годин, то старий сідає за 2-3 години, чого, звичайно недостатньо. Саме тому, ми рекомендуємо задуматися про заміну батареї на MacBook, замовити цю послугу можливо у сервісному центрі Apple BashMac Київ.

Продаж акумулятора та топкейса MacBook у Києві

Купити оригінальний акумулятор на МакбукУ нашому магазині ви можете замовити окремо оригінальну батарею, або ж Topcase у зборі. Доступні нові комплектуючі на такі моделі:

Зверніть увагу, що крім безкоштовної діагностики та покупки акумулятору, ви можете замовити його встановлення у нашому сервісі з гарантією. Отримати більш детальну інформацію ви можете за вказаними контактами СЦ BashMac.