Ноутбуки Apple швидко знаходять та підключаються до всіх доступних мереж Wi-Fi. Проте, іноді виникають ситуації коли Макбук не знаходить точку доступу, відмовляється підключитися, або ж самовільно відключається. Також іноді спостерігається значне зниження швидкості інтернету. Звичайно дану проблему необхідно вирішувати.

Програмне налаштування Wi-Fi в macOS

Перезавантаження Wi-Fi макосОтже, причина несправності може бути як апаратною, так і програмною. Наприклад, деякі користувачі операційної системи Monterey та Ventura стикнулися з тим, що на MacBook неможливо підключитися до Вай-Фай, або ж інтернет працює дуже повільно. Дану проблему підтвердили і деякі провайдери, наприклад, американська компанія Meter. За результатами досліджень виявилося, що це пов’язано з роботою інтерфейсу AWDL. У будь-якому разі, перед зверненням до сервісу, рекомендуємо виконати такі самостійні дії:

  • Перезавантажте Макбук, вимкніть та знову включіть Wi-Fi.
  • Оновіть програмне забезпечення на останню версію.
  • Вимкніть Bluetooth та AirDrop у «Системних параметрах», після чого перевірте чи вирішилася проблема.
  • Для програмного відключення AWDL перейдіть до «Терміналу» та введіть команду «sudo ifconfig awd10 down», натисніть Enter. Наново вмикнути інтерфейс можливо командою «sudo ifconfig awd10 up».

Якщо дані способи не допомогли — цілком можливо, що проблема з фізичним оснащенням ноутбуку.

Ремонт Wi-Fi модуля на MacBook

Ремонт Вай-Фай на Макбук у КиєвіДосить часто зустрічаються випадки, коли спеціальна мікросхема бездротового зв’язку виходить з ладу. Модуль або антена Вай-Фай можуть постраждати від потрапляння вологи, падіння Макбук, удару. У такому разі знадобиться компонентний ремонт MacBook, або ж заміна мікросхеми. Замовити дану послугу можливо у сервісному центрі Apple BashMac Київ.