Reviewed by:
Rating:
5
On 11 Квітня, 2016
Last modified:1 Серпня, 2016

Summary:

Про найчастіші поломки iPhone, де, та як відремонтувати: екран iPhone, замінити батарею, відновити втоплений телефон.

Багато користувачів, зробили вибір на користь покупки iPhone, заради його надійності та якості роботи. У цій статті ми розберемо найчастіші випадки, коли смартфон, все ж таки доведеться віднести до сервісного центру на ремонт. Адже, якою б надійною не була техніка, час від часу, і з нею бувають негаразди. І як показує практика, у більшості випадків — з вини самих власників.


Розбився екран iPhone

Заміна екрану на iPhone. Заміна захистного скла на iPhone.

Заміна екрану на iPhone

Рейтинг найчастіших звернень до сервісного центру, очолює проблема з механічним пошкодженням, або розбиттям екрану телефона. Захисне скло iPhone, виготовлене за особливою технологією, непогано захищене від подряпин та потертостей. Але удару об тверду поверхню під час падіння, не витримує і воно. У результаті чого потребується заміна екранного модуля.

Деякі сервіси пропонують послугу окремої заміни тільки захисного скла, та ми не рекомендуємо цього робити, адже екран iPhone 5, 6 (усіх моделей), вважається однією цільною деталлю. Тому, при заміні лише скла, через деякий час, можливе проникнення під нього пилу, дрібного сміття, виникнення проблем з якістю зображення. Провести безкоштовну діагностику, та якісно відремонтувати дисплей Айфона, ви завжди можете у нашому сервісному центрі “ApplePoint” у Києві.


Заміна батареї iPhone

Заміна батареї на iPhone.

Заміна батареї на iPhone

Заявлений ресурс батареї iPhone, складає 1000 циклів зарядки. І хоча, за замовчуванням, повністю зарядженого акумулятору, повинно вистачати на одну добу користування, на практиці — розряджається він набагато швидше. Причина, в активному використанні смартфонів у сучасному світі: для дзвінків, інтернет, програм, додатків, ігор та іншого. Тому з часом, ви помітите, що телефон почав швидко розряджатися, не тримає заряд, можливі помилки у показниках статусу батареї. Процес “вмирання” акумулятору також прискорюється при користуванні iPhone, в низьких, морозних температурах, або навпаки спекотних.

По перше майстер сервісного центру проведе огляд телефону, адже не завжди проблеми заряду, пов’язані з батареєю. Причиною, може бути, наприклад, залиття телефону водою чи іншою рідиною, механічні пошкодження при падінні. Окремо варто згадати, про шкоду від користування неоригінальними, дешевими зарядними пристроями, які швидко виснажують акумулятор. Після діагностики, спеціаліст нашого сервісу встановить нову оригінальну батарею Apple iPhone, з гарантією на проведені роботи.


Залиття iPhone водою (рідиною)

Якісний ремонт iPhone після залиття в центрі Києва

Якісний ремонт iPhone після залиття

Падіння iPhone в воду (втоплення), залиття чаєм, кавою, алкоголем, а також банальне попадання під дощ — достатньо розповсюджена проблема. Якщо з вашим телефоном трапився подібний негаразд, негайно відключіть його (якщо він сам не відключився), та зверніться до сервісу. Попадання води загрожує цілим рядом пошкоджень: від короткого замикання, до корозії внутрішніх елементів, їх “перегнивання”.

Звернувшись для безкоштовного огляду в наш сервісний центр iPhone, ви швидко дізнаєтесь про стан пристрою, наявні пошкодження, необхідний ремонт та його вартість. В деяких випадках відновлювальні роботи обмежаться лише просушкою і чисткою, у більш складних — компонентним ремонтом, або заміною пошкоджених деталей, за найбільш оптимальною ціною.

Професійний ремонт iPhone у Києві — це ApplePoint!
Тел.: +38(097)57-49-777