Незважаючи на те, що файли можливо зберігати у iCloud або інших хмарних сховищах, ми все ще періодично користуємося флешками або зовнішніми дисками для Mac. Таким чином зручно зберігати та переносити дані, особливо якщо внутрішнього простору на диску не вистачає. Проте не завжди під рукою є USB-девайс, у такому разі можливо використати Айфон чи Айпад.

Зберігання даних з Mac на iPhone/iPad

VLC на АйфонЗа замовчуванням система iOS не має вбудованої технології зберігання сторонніх файлів. Тобто просто підключити Айфон до Мак та скопіювати туди документи або іншу інформацію не вдасться. Але існують деякі додатки, що створюють власні папки, у які можливо розміщувати та отримувати дані. Ось лише деякі з них:

 • плеєр VLC;
 • Total;
 • File Manager & Browser;
 • Files Go;
 • iFiles.

Найпростішим додатком є саме VLC, тому подальшу інструкцію ми приводимо для нього. Перед початком необхідно завантажити та встановити додаток з App Store. Подальші дії:

 1. Підключіть свій iPhone або iPad до MacBook кабелем.
 2. Відкрийте на Мак «Finder» та оберіть у боковому меню свій Айфон.
 3. Натисніть на вкладку «Файли» та перейдіть до іконки VLC.
 4. У відкрите вікно папки перетягніть будь-які файли з вашого Макбук.

Як скопіювати файли з iPhone на Mac

Зберігання даних з Айфону на МакбукОтже, ми зберегли дані на нашому смартфоні. У разі необхідності їх можна переглянути у системі iOS. Для цього натискаємо на значок «Файли» — «iPhone» — «Огляд» — «VLC». Якщо система підтримує формат, можливо відкрити документ відразу. Для того, щоб перенести інформацію на Мак дотримуємося інструкції:

 1. Підключаємо Айфон до Макбук шнуром.
 2. Відкриваємо на Мак «Finder» та обираємо у боковому меню Айфон.
 3. Переходимо до вкладки «Файли» — «VLC».
 4. Розгортаємо папку та перетягуємо необхідні файли на робочий стіл, або в іншу папку.

Таким чином можливо використовувати iPhone у якості флешки. Нагадуємо, що замовити будь-який ремонт MacBook у Києві ви можете у сервісі Apple BashMac.