Reviewed by:
Rating:
5
On 22 Червня, 2016
Last modified:1 Серпня, 2016

Summary:

Про новий міні-комп'ютер Windows Excy miniPC, його дизайн та технічні характеристики. Чи зможе пристрій стати конкурентом Apple Mac mini?

Нещодавно корпорація Windows презентувала новий міні-комп’ютер Excy miniPC, який вже встигли назвати «головним конкурентом» Apple Mac mini. З цього приводу в мережі розгорілися запеклі спори, але треба віддати належне ­­­— досить скептичні.

Excy-mini-PC

Як би там не було, давайте розглянемо технічні характеристики Excy miniPC та його зовнішній вигляд. Отож, Windows оголосила, що новий міні-комп’ютер буде доступний у трьох кольорах корпусу: золото, рожеве золото та платина. Цікаво, що у декорі пристрою використали комбіновані матеріали: верхня частина покривається матеріалом Alcantara® (штучна замша) різноманітних кольорів, а кнопка запуску реалізована з використанням кристалу Swarowski. При чому вага Excy складає 750 гр., а розміри 111х115х52 мм.

Щодо технічних параметрів, то вони такі: процесор Intel Core i5-6260U 6-го покоління, графіка Intel Iris graphics 540, та два накопичувача — SSD до 480 Гб, та HDD диск до 2 Тб. Крім того обіцяють підключення бездротового монітору за технологією Intel WiDi, або навіть двох дисплеїв 4К. Усього будуть доступні 70 варіантів оснащення міні-комп’ютеру.

Деякі користувачі відразу назвали Excy miniPC ні чим іншим як оновленим Intel Nuc. Скептицизм та нарікання визвав і увесь дизайн пристрою у цілому, його порівнюють з дамською шкатулкою, або стільцем. Крім того визиває подив і висока ціна Excy miniPC, у Росії вона складе 107 000 рублів. У цьому розумінні, на нашу думку краще модернізувати Mac mini, що буде більш виправданим кроком.

Mac_mini_vs-Excy

Поки що особливого захоплення новоспеченим пристроєм не спостерігається, будемо слідкувати за тенденціями та вчасно інформувати Вас на порталі Mac Україна!