Reviewed by:
Rating:
5
On 20 Квітня, 2016
Last modified:1 Серпня, 2016

Summary:

Дослідження, яке провели аналітики відомого інтернет каталогу, свідить про сталу популярність MacBook Pro і MacBook Air серед покупців преміум ноутбуків...

Нещодавно аналітики відомого інтернет каталогу провели дослідження вподобань інтернет користувачів, щодо вибору ноутбуку. Як повідомляється — в ТОП 10 самих продаваних лептопів увійшли переважно бюджетні моделі. А у преміум сегменті найпопулярнішими виявилися саме  MacBook Pro і MacBook Air.

Незважаючи на високу ціну “яблуневих” девайсів, попит на них не падає, а тільки зростає!

Що ж робить ноутбуки Apple такими привабливими? Що виділяє їх з поміж продукції інших виробників? Є декілька причин, чому вибір вимогливих споживачів падає саме на них.

Дизайн і престижність

148373-apple-macbook-air-11-mjvp2Лаконічна довершеність ліній і форм, елегантність і приємність на дотик — це візитна картка MacBook! Першою причиною привабливості MacBook є саме естетичне задоволення від користування! Загальновизнано, що Apple є законодавцем “мод” серед ноутбуків. Тому, в багатьох випадках інші виробники лише намагаються копіювати її дизайнерські рішення. Не секрет, що техніка з яблучком на корпусі приковує погляди, а престижність бренду важлива для тих, хто слідкує за своїм іміджем.

7286-apple-macbook-air-11-mjvp2OS X і продуктивність

Незважаючи на намагання інших виробників наздогнати MacBook, він залишається одним з самих потужних ноутбуків сучасності. Це забезпечується за допомогою використання преміум процесорів Intel останніх поколінь, встановленню швидких SSD накопичувачів у стандартну конфігурацію, великим об’ємом оперативної пам’яті, потужними відеокартами. А операційна система OS X більш стабільна ніж Windows, крім того вона безпечна і не вразлива для вірусів.

Найкращий екран

544249-apple-macbook-air-11-mjvp2Дисплей Retina з яким поставляються яблуневі ноутбуки — найякісніший у преміум сегменті! Величезна роздільна здатність, висока щільність пікселів, максимально точна передача кольору, широкий кут огляду — саме за це його так цінують, особливо ті користувачі, чия діяльність пов’язана з графічними програмами, зображеннями, відео.

Зручність використання

Користувачі, яким довелось вперше спробувати попрацювати на ноутбуках Apple, відзначають їх функціональність та ергономічність. Зручна клавіатура з підсвічуванням та датчиком освітлення, величезний трек-пад, гарний вбудований звук — це приємні переваги для людей, що цінують комфорт. Не забуваємо і про потужну батарею, що дозволяє користуватись лептопом 10-12 годин без підзарядки!