Reviewed by:
Rating:
5
On 20 Квітня, 2016
Last modified:17 Червня, 2020

Summary:

Про те, як виразити власну індивідуальність, або виконати фірмове брендування за допомогою декору MacBook...

Виразити власну індивідуальність за допомогою MacBook, допоможе лазерне гравіювання на його корпусі! Ноутбук може стати елементом вашого стилю, якщо створити оригінальний декор, що буде виділяти його з поміж інших.

Це може бути креативне зображення, написи, ієрогліфи — усе на що здатна ваша фантазія. Якщо у випадку з наклейками, ви будете змушені вибирати з поміж готових варіантів, то гравіювання дозволяє нанести будь яке зображення! Крім того, виконане декорування MacBook не стирається від часу, не тьмяніє, не відклеюється — завжди виглядає презентабельно, як нове.

Гравіювання ноутбуку — також відмінна ідея для корпоративного подарунку, або ідентифікації техніки компанії. За допомогою лазеру може бути нанесене якісне зображення логотипу (брендування), слогану, девізу компанії, будь які побажання та ін. Таким чином MacBook буде не тільки прикрашений, а стане носієм реклами компанії!

Виконується лазерне гравіювання усього лише на протязі одного дня! Про те, як реалізувати свої ідеї, ви можете дізнатись у сервісі “BashMac” м. Київ!