Видання Digitimes прогнозує, що нова модель 13-ти дюймового бюджетного МакБук буде презентована у червні поточного року. При цьому ціна новинки буде значно нижча ніж на існуючий MacBook 12”. Згідно з повідомленням, новий MacBook 13” буде мати дисплей роздільної здатності 2560 × 1600, з щільністю 226 PPI — так само, як і 13-дюймовий MacBook Pro.

Наразі можна припустити, що ноутбук буде мати кращі характеристики за значно дешевшою ціною. У звіті зазначається, що 13-дюймовий Retina MacBook, буде коштувати приблизно на одному рівні з MacBook Air за 999 доларів США.

Digitimes стверджує, що Apple спочатку збиралася залучити китайського виробника для створення дисплеїв MacBook, але потім вирішила використовувати LG Display через проблеми з якістю тестування дешевих аналогів.

Хоча, очікується що новинка буде дешевшою ніж 12-дюймовий MacBook, який коштує 1299 дол., видання не надає точних прогнозів щодо вартості. Видання говорить про ціну “на тому ж рівні або трохи вище”, ніж останній MacBook Air. Це означає 999 доларів (в залежності від конфігурації). У будь-якому випадку, можна бути упевненими, що ціна буде “приємна” у порівнянні з іншими Mac.

Як повідомляється, 13-дюймовий MacBook з’явиться в масовому виробництві наприкінці травня. Експерти очікують, що лептоп буде презентовано на конференції WWDC. Наприклад, минулого роцу Apple оголосила про випуск iMac Pro, HomePod і оновлення Mac і iMac саме на цій події.

Цікаво, що KGI минулого тижня повідомила про те, що в цьому році Apple також зробить дешевий 13-дюймовий MacBook Air. Але у звіті Digitimes явно вказаний продукт як 13-дюймовий MacBook, а не MacBook Air. Цілком можливо, що обидва аналітика в кінцевому підсумку говорять про той самий продукт, або що Apple буде знижувати ціни від початкового рівня як для Air, так і для Retina MacBook.