Спеціалісти iFixit як завжди одразу протестували здатність нового пристрою Apple щодо ремонтопридатності. Мак міні 2018 року отримав 6 балів з 10 можливищ, що є досить високим результатом, з огляду на інші гаджети корпрорації. Отже, які покращення були виявлені у конструкції міні-комп’ютеру?

У першу чергу, спеціалісти наголосили, що у нових Міні не використовується клей, тому їх розборка стала простішою. Щоправда власники попередніх моделей чимало здивувались, адже за їх спостереженнями клею не було і там. Наступна річ — для розбору пристрою не знадобиться багато спеціалізованого інструменту, тобто можна обійтись його меншою кількістю.

Щодо внутрішнього начиння Mac mini 2018 — тут несподіванок не виявлено, воно відповідає офіційній конфігурації:

  • Процесор 4-х ядерний 3.6GHz quad-core Intel Core i3 або 6-ти ядерний 3.0GHz 6-core Intel Core i5 with Turbo Boost up to 4.1GHz;
  • Оперативна пам’ять 8GB DDR4 RAM; SSD накопичувач 128GB або 256GB;
  • Графічний процесор Intel UHD Graphics 630;
  • 4 порти USB-C Thunderbolt 3, 2 USB 3, порт HDMI 2.0, Gigabit Ethernet (до 10Gb), вихід 3,5 мм для навушників;
  • Wi‑Fi 802.11ac (IEEE 802.11a/b/g/n), Bluetooth 5.0.

До плюсів віднесли можливість встановлення більшого об’єму оперативної пам’яті. Якщо у моделі 2014 року це було неможливим, наразі встановити новий модуль RAM з частотою 2666 МГц не становить труднощів. Щодо мінусів — розпаяний на системній платі процесор та SSD накопичувач. Нажаль, збільшити внутрішнє сховище баз заміни материнської плати не вдасться. Тим не менш показник у 6 балів ремонтопридатності — вельми непоганий.