Нещодавно на сайті chang.org з’явилась електронна петиція у якій власники Макбук Про кінця 2016 –го року, вимагають у корпорації провести заміну клавіатури на ноутбуках. Навіть більше того — автор петиції не тільки хоче отримати заміну, а встановлення оновленої деталі 2017 року.

Apple, прийшов час відкликати кожний MacBook Pro, випущений з кінця 2016 року і замінити клавіатуру на всіх з них на нові, перероблені клавіатури, які просто працюють! — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що проблеми стосуються саме клавіатур з метеликовим механізмом, які корпорація почала масово встановлювати на MacBook та MacBook Pro. Хоча передбачалося, що нові клавіші принесуть багато переваг, проте виявилося, що така конструкція занадто вразлива для пилу і бруду. Клавіатура на Макбук залипає, клавіші застрягають та не натискаються. Щоб виправити положення, Епл запропонувала використовувати балончики зі стисненим повітрям (для продування пилу). Непевно не має сенсу коментувати, що дане рішення не є ефективним, та загалом не вирішую проблему.

Докладно про залипання клавіш MacBook, ми писали у власному блозі, переглянути можна тут. Якщо ви стикнулись з описаною несправністю — рекомендуємо звернутись до сервісного центру Apple BashMac у Києві, для швидкого та професійного чищення клавіатури.