У мережі активно обговорюється дивна поведінка Wi-Fi, якщо одночасно використовується будь який девайс підключений до порту UCB-C. Так на ресурсі Reddit вже чимала кількість користувачів підтвердили, що стикнулися з подібною проблемою. За словами власників Макбук Про 2017 року (Touch Bar), якщо підключити зовнішній жорсткий диск 3.0 у правий порт UCB-C — сигнал Wi-Fi через деякий час зникає. При відключенні пристрою, працездатність повністю повертається.

Деякі досвідчені користувачі нагадали, що подібна поведінка властива не тільки ноутбукам Епл. Так, наприклад, у роутерах з технологією передачі даних UCB 3.0 інших виробників, спостерігається схожа ситуація. У свою чергу, інші висувають припущення, що причина у близькому розташуванні антени Wi-Fi та живлення порту UCB-C. Можливо потужні аксесуари викликають перешкоди сигналу бездротового з’єднання. Тим часом, представники Apple поки що ніяк не прокоментували дані інциденти.

Зі свого боку, на основі практики сервісного центру Apple BashMac, редакція акцентує увагу на тому, що подібні випадки можуть спостерігатися при пошкодженні порту, внаслідок, наприклад, залиття водою. У цю категорію можуть входити також випадки механічних пошкоджень, або при використанні неоригінальних перехідників та аксесуарів. Для детальної діагностики, варто звернутись до сервісу у Києві, де кваліфікований спеціаліст проведе огляд та тестування MacBook.