Корпорація Samsung вкотре копіює розробки яблуневої компанії, на цей раз спокусившись популярним стаціонарним комп’ютером Apple Mac Pro. Професійна робоча станція у формі металевого циліндру має неабиякий успіх серед вимогливих користувачів у всьому світі. Напевно саме тому корейська Samsung створила власний комп’ютерний пристрій, у якому прослідковується велика схожість з Mac Pro! Хоча, слід зауважити, що за технічними характеристиками, новинка значно поступається оригіналу Apple.

ArtPC-Pulse-vs-Mac-Pro ArtPC Pulse важко назвати повною копією Mac Pro (це було б занадто навіть для Samsung), але те, що корейські розробники взяли подібну концепцію за основу — не викликає сумнівів. Як і комп’ютер Apple, новинка має корпус циліндричної форми приблизно такого ж розміру, з великою кількістю портів для підключення зовнішніх пристроїв. Але на відміну від яблуневого комп’ютеру, який має обтікаючий, мінімалістичний вигляд, ArtPC Pulse обладнали всенаправленим динаміком Harman Kardon, який виступае елементом декору верхньої частини пристрою.

ArtPC-Pulse-vs-Mac-Pro

Щодо порівняння технічних параметрів цих настільних комп’ютерів, то вони такі: 

  • Mac Pro (мінімальна специфікація): процесор Intel Xeon E5, 3,9 ГГц, ОЗУ 12 ГБ, 2 графічні відеоадаптери AMD Fire Pro D300 з 2 ГБ GDDR5 кожна, флеш накопичувач 256 ГБ;
  • ArtPC Pulse (стандартні параметри):  процесор Intel Core i5 Skylake, 8 ГБ ОЗУ, відеокарта Radeon RX 460, SSD 256 ГБ.

Як ми бачимо, технічні можливості Samsung ArtPC Pulse набагато нижчі ніж у Apple Mac Pro. Хоча і цінова категорія у них зовсім різна, адже середня ціна на Mac Pro стартує з помітки близько 4000 долларів, у той час як ArtPC Pulse пропонується за 1200 долл. Поки що можна сміливо резюмувати, що новий комп’ютер ні в якому разі не зможе конкурувати з професійною потужною станцією Apple.

ArtPC-Pulse-vs-Mac-Pro