Добра новина для артистів — Apple запустила новий сервіс для музикантів під назвою Apple Music for Artist. Завдяки йому виконавці зможуть отримати персональні аналітичні дані, пов’язані з їх творчістю. У сервісі буде відображатися кількість прослуховувань тих чи інших треків, кількість придбаних композицій і альбомів. Також там будуть публікуватися топ-чарти Billboard, відомого музичного видання.

Як відомо Apple  у останній час велику увагу приділяє саме музиці. У новому сервісі є карта прослуховувань, на якій відображається фізичне розташування шанувальників музиканта. Там же показані демографічні дані фанів. Це означає, що будь який маловідомий виконавець зможе точно з’ясувати, що його музику частіше слухають дівчата 16-24 років десь недалеко від Лос-Анджелеса.

Читайте також про найкращі програми для DJ

Apple Music for Artists допоможе музикантам краще вивчити свою публіку і зрозуміти, які пісні їм подобаються більше. Ця інформація стане в нагоді під час планування туру, так як допоможе вибрати найбільш вдалі міста і аудиторію для виступів. При цьому варто відзначити, що артисти зможуть запросити інформацію за будь-який період часу з моменту заснування Apple Music у 2015 році. Нагадаємо, що стрімінговая служба Apple Music була представлена ​​на конференції WWDC 2015 і запущена 30 червня того ж року.