Нещодавно корпорація Apple отримала патент на технологію, яка дозволяє використовувати жести для управління комп’ютерами Mac. Цікаво, що її розробники — компанія PrimeSense, яка раніше створила датчик Microsoft Kinect. Після того, як Apple купила компанію у 2013 році, багато її напрацювань були використані у Face ID и TrueDepth камері.

Яблунева корпорація постійно отримує нові патенти на винаходи, на жаль, ніколи не відомо, які з ним будуть втілені у життя. Але хоча б принцип, що описується у патенті — досить цікавий.

«Для активації не тактильного, тривимірного користувальницького інтерфейсу, необхідно виконати жест рукою, яка знаходиться в полі зору спеціального девайса в комп’ютері. Жест включає в себе перший рух в першому напрямку вздовж обраної осі в просторі, за яким слідує наступний рух в іншому напрямку, протилежному першому, уздовж обраної осі».

Після активації не тактильного інтерфейсу, можливе управління Mac за допомогою інших жестів. Якщо дана технологія все ж таки буде впроваджена у життя, ми отримаємо дещо зовсім нове у керуванні комп’ютером.