Незважаючи на значні потрясіння у світі, пов’язаних зі вторгненням Росії в Україну, компанія Apple продовжує свою діяльність. Звичайно, політика корпорації змінилася, наприклад, вона виходить з ринку Російської Федерації, звичайно українці вдячні за цю солідарність. Проте життя продовжується, люди повертаються до роботи, тому нова техніка для вирішення професійних завдань буде актуальною. Зокрема, сервіс BashMac продовжує роботу у воєнний час. Сьогодні розповідаємо, що відомо про щорічну конференцію.

Отож, Apple повідомила, що WWDC відбудеться 6-10 червня 2022 року. Традиційно подія пройде у онлайн-форматі, що буде транслюватися на весь світ. Нагадаємо, що на даній конференції розробник зазвичай презентує нові версії операційних систем та інші програмні новинки. Проте, іноді, на ній показують і оновлені моделі техніки.

Що презентуює Apple на WWDC 2022?

Процесор M2

Очікується, що на WWDC будуть представлені: iOS 16, macOS 13, tvOS 16 та WatchOS 9. Окрім цього, за думкою інсайдерів, є велика ймовірність, що у червні, нарешті презентують новий MacBook Air, можливо Mac mini та iMac 24”. Що відомо, про головного претендента MacBook Air 2022? По-перше, те, що він повністю змінить свій дизайн. А також, буде працювати на нових чіпах M2. Ось лише деякі припущення:

  • MacBook Air 2022 буде мати різнокольорові корпуси;
  • клавіатура Magic Keyboard білого кольору;
  • ноутбук може буди оснащений новим процесором Apple M2;
  • об’єм оперативної пам’яті збільшиться до 16-32 ГБ;
  • ємність SSD диску до 2 терабайт.

Анонс MacBook Air 2022

Ще одним претендентом на оновлення є Mac mini. Про нього відомо мало, крім того, що форма корпусу може змінитися (округлені кути), у базі з’являться чіпи M1 Pro та Max. Компактний комп’ютер може оснащуватись портами: 4 порта Thunderbolt, 2 USB-A, Ethernet, HDMI, та роз’ємом зарядки MagSafe.

Анонс Mac mini 2022

Нагадуємо, що сервісний центр Apple BashMac пропонує ремонт Mac з процесорами ARM (M1, Pro, Max, M2) у місті Київ.