Reviewed by:
Rating:
5
On 29 Вересня, 2017
Last modified:4 Квітня, 2020

Summary:

Як почистити екран MacBook, якщо з нього "зліз" антибліковий шар. Плями, потертості, відбитки клавіатури на дисплеї. Недороге та швидке видалення антиблікового шару у Києві

Велика кількість власників MacBook 12 “, MacBook Air і MacBook Pro Retina, зіткнулися з проблемою пошкодження антиблікового покриття екрану. Зовні це виглядає як плями на дисплеї, потертості, нерівномірна «облізлість» антиблікового шару. Звичайно, при таких обставинах значно погіршується не тільки якість зображення, але і зовнішній вигляд ноутбука. На щастя, існує швидке і недороге рішення цієї проблеми! 

Хочемо акцентувати Вашу увагу, що не варто намагатися самостійно усунути несправність, це може привести до ще більших пошкоджень!

Антибліковий шар наноситься на матрицю MacBook, з метою запобігання появи відблисків, тобто відображення сонця або інших джерел світла. Але з невідомих причин, заводський антиблік Apple виявився дуже крихким і недовговічним. Більшість користувачів, з часом помічають на екрані відбитки клавіатури і потертості (особливо якщо часто переносити ноутбук в сумці), а іноді, прозорий шар антибліку , в прямому сенсі, починає шматками відвалюватися від дисплею. Практично у будь-якому сервісному центрі, вам запропонують єдиний вихід із ситуації — повну заміну матриці (верхньої кришки) MacBook, вартістю від 300 доларів! Але, існує й інший варіант, набагато більш економний і виправданий!

У сервісному центрі BashMac в Києві, пропонують послугу якісного і швидкого видалення (зняття) антиблікового шару з MacBook! При цьому не потрібно міняти матрицю, або навіть весь екранний блок. Інженери сервісу, акуратно і ретельно видалять пошкоджене покриття антивідблиску, використовуючи спеціальну технологію. Після цієї процедури, ваш екран буде знову радувати чистою, чіткою картинкою! Варто відзначити, що видалення антибліку, практично не позначиться на якості зображення в сонячний день. Але, якщо ви все ж таки хвилюэтесь з цього приводу, то можлива поклейка спеціальної захисної плівки.

Вартість зняття антиблікового шару складає всього 1500 грн., а термін роботи — до 2-х днів! Звертайтеся у сервіс Apple BashMac Київ, і отримаєте ефективне і безболісне вирішення проблеми з екраном!