Ще раніше в загальний доступ потрапила інформація про те, що новий MacBook Pro отримає наймасштабніші зміни за останні роки. Серед них називали надтонкий корпус, OLED панель замість функціональних клавіш, роз’єми USB-C, та сканер відбитків Touch ID. Вихід оновленої версії професійного ноутбука Apple очікується у IV кварталі 2016 року, або можливо у червні на конференції WWDC.

MacBook Pro OLED

На підтвердження цієї інформації, в мережу просочилися фотографії нового MacBook Pro, щоправда у розібраному вигляді. На них ми можемо бачити, що корпус дійсно став значно тоншим, а над клавіатурою з’явилась лед-панель (замість ряду клавіш F). По даним інсайдерів, такого результату вдалося домогтися завдяки вдосконаленому механізму клавіш (“метелик” як у останньому MacBook), а також новій конструкції петель, створеній за технологією MIM, яка раніше використовувалась для виготовлення дрібних деталей iPhone, Apple Watch.

MacBook Pro OLED

Поява інформації про те що новий MacBook Pro буде мати лише порти USB-C, була сприйнята інтернет спільнотою “маководів” досить негативно. У коментарях користувачі Mac обурюються відсутністю звичних MagSafe з магнітним конектором, сумніваються у комфортності нової клавіатури, та ін. Нам залишається лише дочекатись виходу оновленої моделі, тим паче, що про значні зміни MacBook Pro, корпорація говорить вже давно.