За інформацією німецького ресурсу iphone-ticker.de — Apple готує презентацію нових продуктів 31 березня 2020 року. Хоча сама корпорація поки що не підтвердила дату заходу, проте ресурс наполягає на достовірності інформації. У будь-якому разі вже відомо, які саме новинки будуть презентовані, тож перейдемо до них.

Новий iPhone 9 (iPhone SE 2)

Чутки про вихід нової бюджетної моделі iPhone 9 точаться вже досить давно. Як відомо, ця модель повинна стати продовженням культового iPhone SE. Але тепер з дисплеєм більшої діагоналі, та у цілому з більш сучасним оснащенням. Нажаль, достовірної інформації про технічні характеристики iPhone 9 — наразі немає. Крім короткого ролику, у якому начебто продемонстрували різницю між першим та другим iPhone SE. Строки випуску нового пристрою також дуже сильно залежать від ситуації з коронавірусом у Китаї. Через епідемію Apple терпить збитки, та відчуває брак запчастин. Проте є надія, що новий Айфон 9 буде все ж таки буде презентований у березні.

Пошуковий трекер AirTag

Ми вже писали про змоги Apple створити власний “пошуковий маячок”, аналогом якого є пристрій бренду Tile. До слова, компанія Tile навіть подала скаргу у конгрес США з вимогою зобов’язати Apple надати доступ до чіпу U1. Цей чіп відповідає за роботу технології Ultra Wideband, тобто пристрої інших виробників не зможуть використовуватись з гаджетами Епл. Не відомо чим скінчиться скандал, проте корпорація дійсно готується до презентації трекеру AirTag. Пристрій являє собою бездротовий маячок створений у мінімалістичному дизайні Apple. Призначений для пошуку будь-яких речей, при цьому інформація про місцезнаходження трекеру відображується на дисплеї iPhone. Його особливо зручно покласти до сумки, у автомобіль, або гаманець. Очікується, що AirTag буде здатен передавати дані про місцезнаходження з неймовірною точністю.

Новий iPad Pro 2020

Хоча дизайн нових планшетів Apple навряд чи зазнає значних змін, але є декілька важливих нововведень. iPad Pro 2020 року планують оснастити камерою с трьома об’єктивами за аналогією з iPhone 11 Pro, а також новим 3D датчиком для покращення роботи функцій доданої реальності. Крім того, очікується що планшет буде оснащений процесором A13, або навіть A14. А також появи оновленої клавіатури Smart Keyboard Folio, можливо з підсвічуванням клавіш.

Відмова від клавіатури типу “метелик”

На нових MacBook Pro 16 вже встановлено оновлену клавіатуру з “ножничним” механізмом, замість проблемної “butterfly”, але на інші ноутбуки, Apple не поспішає впроваджувати зміни. Нагадаємо, що клавіатури MacBook та MacBook Pro останніх моделей отримали чимало скарг. Вони швидко забиваються пилом, залипають, перестають працювати. Є сподівання, що на березневій конференції компанія нарешті повідомить важливу новину щодо відмови від проблемних клавіатур.

Замовити професійну чистку клавіатури, заміну окремих клавіш на MacBook (Pro, Air) ви можете у сервісі Apple BashMac Київ.