Юридична компанія Hagens Berman Sobol Shapiro подала позов на Apple за навмисну відмову від фільтрів пилу у ноутбуках MacBook та моноблоках iMac. За думкою юристів саме це призводить до появи на екранах темних плям викликаних скупченням пилу. Як відомо, для охолодження пристроїв використовується повітря, разом з яким всередину корпусу проникає бруд та дрібне сміття.

“Власники iMac і MacBook повідомили про темні плями і розводи на екранах, а також про надмірне зниження продуктивності, пов’язаним з відсутністю спеціального фільтра на комп’ютерах Apple. Як відомо, техніка споживає повітря для охолодження своїх компонентів, але без фільтра пил потрапляє всередину, що призводить до повільної роботи комп’ютера і перегріву”.

Раніше Hagens Berman вже вигравала справи проти Епл, наприклад, як у випадку з придбанням електронних книг на 450 мільйонів доларів. На цей раз юристи стверджують, що корпорація навмисне не оснащує свою продукцію захистом від пилу, в результаті чого страждають споживачі. На їх переконання Apple відмовляється визнати недоліки, натомість, змушуючи користувачів платити близько “500 доларів за виправлення дефекту з дисплеєм та продуктивністю комп’ютерів”.

“Ми вважаємо, що Apple зобов’язана відшкодувати збиток покупцям цих преміальних високопродуктивних комп’ютерів за широко поширений дефект”.