Інформація ще не отримала офіційного підтвердження, але у мережі інтернет чимало користувачів скаржаться на низьку якість зображення з вбудованої камери FaceTime у MacBook Air 2018 року. Як відомо, останні моделі ноутбуків Apple мають дійсно якісну фронтальну камеру, але можливо саме для Air це правило стало виключенням. У порівнянні з сучасними Макбук та Макбук Про — фото та відео з Ейр дійсно гірші, принаймні так наголошують власники нових ноутбуків.

“Нещодавно я придбав новий MacBook Air, і практично відразу помітив, що HD-камера мого ноутбука видає розмите і неякісне зображення. Отримані фотографії з веб-камери виявилися помітно гірше знімків з фронтальної камери мого старого iPhone 7 Plus”.

Деякі користувачі навіть порівняли якість веб-камери Макбук Ейр з камерами Айфонів, дійшовши висновків, що вона значно програє. Подібне порівняння на нашу думку некоректне, але зрозуміти власників можна — за пристрій вартістю більше 1000 доларів, навіть такий невеликий недолік — неприємний. Дехто навіть повернув новий лептоп у магазин. Втім, існує думка, що проблема носить програмний характер, адже як і у інших останніх моделях, MacBook Air 2018 має вбудований чіп T2, який крім усього іншого відповідає за покращення якості зображення.