Відразу декілька авторитетних джерел повідомили, що нові ноутбуки Apple будуть значно відрізнятись від попередніх моделей. Прогнозується, що у середині 2021 року компанія випустить два нових лептопи с діагоналлю екрану у 14 та 16 дюймів. Очікується, що вони будуть працювати на нових, потужних ARM чіпах з умовною назвою M1X, а також отримають покращені дисплеї.

Якими будуть Макбук 2021

Проте найцікавіші чутки стосуються не параметрів нових комп’ютерів, а поверненню добре знайомої магнітної зарядки MagSafe. Інсайдери зі всією впевненістю повідомляють, що Apple збирається відродити забуду технологію, яка так подобалась користувачам. Наразі точно не відомо, що стало причиною подібних рішень, але є припущення, що таким чином компанія збирається боротись з використанням неоригінальних аксесуарів. Адже зараз чимало користувачів заряджають свої Макбуки за допомогою сторонніх зарядних пристроїв з USB-C.

Якими будуть Макбук 2021

Аналітики також впевнені, що у всіх нових MacBook 2021 року зникне панель Touch Bar, яку замінять стандартні функціональні клавіші. Взагалі, появу сенсорної OLED панелі на ноутбуках з 2016 року більшість користувачів сприйняла неоднозначно. Відгуки та коментарі на форумах свідкують про те, що цим органом управління користуються лише деякі люди, які в цілому задоволені функціоналом. На той час, як левова частка власників лептопів не розуміють навіщо було відмовлятись від звичайних функціональних клавіш на користь «тачбару». Що ж, з нетерпінням чекаємо презентації нових моделей!

Замовити ремонт MagSafe у Києві, або заміну Touch Bar на MacBook Pro ви можете у сервісі Apple BashMac.