Вже декілька років компанія займається активною розробкою власних процесорів для комп’ютерів на основі ARM архітектури. Новий чіп отримав назву Apple Silicon, саме ним будуть комплектуватись нові ноутбуки. Нагадаємо, що з 2006 року у MacBook використовувались процесори Intel, які прийшли на зміну PowerPC.

За інформацією видання Blumberg — 10 листопада 2020 року, Apple презентує одразу три оновлені моделі: MacBook Air, MacBook Pro 13″ та MacBook Pro 16″ з власними процесорами Apple Silicon. Зазначається, що чіпи будуть засновані на мобільних A14 Bionic, які вже зараз встановлені у iPhone 12 та iPad Air. Це означає, що у найближчому майбутньому, вся техніка компанії: MacBook, iPad, iPhone, Apple Watch, будуть працювати на одному й тому ж процесорі, який буде відрізнятись форм-фактором та властивостями.

анонс нових Макбук с Епл Сілікон

Наразі нові моделі лептопів збираються на заводах Foxconn та Quanta Computer. Також паралельно ведеться розробка нових iMac, Mac Pro та Mac mini. Очікується, що крім нового чіпу, ноутбуки не зазнають значних змін у конструкції та дизайні. Слідкуйте за новинами на нашому сайті, ми обов’язково проведемо огляд нових MacBook після презентації!