Нещодавно, на сайті патентного бюро США був опублікований патент Apple на нову клавіатуру для ноутбуків. І хоча ми вже звикли очікувати “підступу” з боку компанії, як це було з клавіатурами типу “метелик”, проте цього разу пропонується дійсно цікаве рішення. Як відомо, з часом символи на клавішах стираються, термін залежить від інтенсивності їх використання. Тому інженери корпорації запропонували оригінальне рішення проблеми.

патент Apple на клавіші зі склом

З опису патенту стає зрозумілим, що мова йде про прозоре покриття зовнішньої частини клавіш. Таким чином, Apple пропонує сховати символи за шаром прозорого матеріалу, тим самим зробивши їх “вічними”. Поки що достеменно невідомо, який саме матеріал буде використаний. Проте вже існують припущення, що це буде сапфірове скло. Як наголошують автори розробки — таке рішення також покращить ефективність підсвічування клавіатури. Коли саме з’являться нові клавіатури, та чи з’являться взагалі — залишається тільки здогадуватись, але ідея залишається перспективною.

Якщо ж на вашому Mac стерлися або зламалися деякі клавіші — ви можете замовити заміну окремих клавіш на всіх моделях MacBook у сервісі BashMac Київ.