Вже зовсім скоро відбудеться головна конференція Apple, на якій компанія традиційно презентує нові продукти. Крім нових версій операційних систем, очікується, що виробник покаже також нові гаджети, та ті пристрої, які піддалися редизайну. Ми вирішили зробити короткий огляд новинок техніки, про які вже є достовірна інформація від інсайдерів.

iMac у новому дизайні

Починаючи з корпусу “Slim” — зовнішній вигляд моноблоків Apple не змінювався з 2012 року. За сучасними мірками, дизайн з широкими рамками — вже застарілий, тому вочевидь компанія переглянула його, та презентує оновлений корпус. Очікується, що дисплей новинок буде збільшено. Деякі джерела стверджують, що екран 21,5 дюймових iMac стане більшим — 23 дюйми. А 27-ми дюймова модель залишить стандартну діагональ дисплею, але сам корпус стане меншим за рахунок відсутності “рамок”. Крім того, вочевидь на Аймак будуть встановлені процесори Intel 10-го покоління, чіп T2, та вбудована камера на 1080p.

Нові навушники AirPods Studio

Назва нової моделі повнорозмірних навушників від Apple — умовна, поки що не відомо, як саме її назвуть. Тим не менш, це точно будуть великі навушники у стилі Beats Studio під власним брендом. Очікується, що новинка буде представлена у двох версіях: Premium та Sport. Відрізнятись моделі будуть матеріалами амбушюр — шкіра, або дихаюча тканина.

Пошуковий трекер AirTags та зменшена версія HomePod

Компанія вже досить давно займається розробкою та тестуванням власного пошукового трекера. Призначення девайсу — швидкий пошук будь-якої речі, до якої прикріплений “маячок”. Проте достеменно не відомо з якими саме пристроями буде взаємодіяти трекер, ймовірно, що тільки з новими моделями iPhone, які мають чіп U1.

Ще однією новинкою може стати HomePod mini — зменшена копія розумного динаміку Apple. Попит на такий девайс досить великий, тому є всі шанси, що корпорація вже ж таки презентує його. Щодо можливостей та функціональності пристрою, поки що інформації бракує.

Нагадаємо, що цього року презентація WWDC 2020 пройде у онлайн форматі, втім для звичайних глядачів зі всього світу — вона буде мало відрізнятись від традиційної.