Сумніви щодо нового формату роз’єму USB-C, який Apple планує встановлювати на нові моделі лептопів — існували давно. Маководи усього світу виказували недовіру і невдоволення відмовою яблуневої компанії від звичних MagSafe. А зовсім недавно, журналіст авторитетного видання “9to5mac.com” назвав плани по встановленню USB-C на MacBook Pro “справжнім цирком”.

Ту ж саму думку виказує і головний редактор “Business Insider” Стів Ковач. Він користується технікою Apple  з 2004 року, і за власним визнанням, у свій час був у захваті від появи революційної зарядки з магнітним конектором. Враховуючи, що свій перший PowerBook G4 він пошкодив ненавмисно наступивши на дріт — нововведення було дуже доречним! Тепер же на його думку, Apple знаходиться на хибному шляху, йде “кудись не туди”.

macbook-usb-type-c

Але не тільки зручність користування викликає запитання. Презентувавши новий MacBook з USB-C портом у 2015 році — Apple занадто поквапилася, вважають експерти. Річ у тім, що на момент випуску ноутбуку, технологія USB-C була ще “сира”, і увесь наступний час удосконалювалась. Таким чином, для MacBook 2016 року, можуть стати несумісними аксесуари та кабелі 2015 року випуску, і навпаки. Серед вагомих причин: зміна протоколів живлення у минулорічних та нинішніх пристроях Apple, та інші.

Користувачі з подивом обмірковують ще одну загадку — яким чином підключати 4K дисплеї до нового MacBook, та MacBook Pro  з USB-C? Запитання поки що залишаються без відповідей, залишається лише сподіватися що розробники Apple знають куди прямують. Ясність щодо цього питання можливо невдовзі з’явиться на WWDC16, слідкуйте за нашими новинами!