У сучасних моделях MacBook Pro та MacBook Air використовується сенсорна кнопка Touch ID для розпізнавання відбитку власника. В той час, як на iPhone вже давно запроваджена технологія розпізнавання обличчя Face ID. Така система доступу є більш зручною та безпечною, тому чимало поціновувачів продукції Apple давно задаються питанням — чи з’явиться Face ID на Mac?

Face ID на Mac

Розробник Філіпе Еспозідо опубліковав матеріал, в якому розповів, що знайшов підтвердження тому, що зовсім скоро Face ID може з’явитися на MacBook. Зокрема він знайшов згадку про це у вихідному коді macOS Big Sur. Він зазначає, що мова йде, скоріш за все про окремий компонент системи, тобто власну PearlCamera для Мак. Нагадаємо, що заме за такими згадками у коді, дослідники анонсували появу Face ID на iPhone. Схоже на те, що історія повторюється, і вже зовсім скоро ми можемо побачити технологію на ноутбуках Apple.

Проте, можливо, що першу Face ID систему отримає саме iMac. Очікується, що у найближчий час компанія презентує оновлену модель моноблоку. Цілком можливо, що саме Аймак отримає нове оснащення для розпізнавання обличчя. Залишається лише дочекатися прем’єри.