Як повідомляється з офіційних джерел, у найближчий час фірмові зарядні пристрої MacBook можуть подорожчати. Це пов’язано з підвищенням мита на імпорт з Китаю. Нещодавно президент США Дональд Трамп анонсував підвищення мита з 10% на 25%, у результаті чого, за різними підрахунками Apple втратила близько 30 мільярдів доларів.

Корпорація проводить активну підготовку по запуску виробництва пристроїв на території Індії, за участю Foxconn та Pegatron. Але у будь-якому випадку, об’єми виробництва навряд чи зрівняються з китайськими у найближчому майбутньому. Ймовірно, щоб компенсувати витрати на нові мита, Apple буде вимушена підвищити ціни на свою продукцію, зокрема на MagSafe та інші зарядні пристрої. Можливо також, що компанія буде рекомендувати своїм дилерам ввести акційну вартість на адаптери, щоб уникнути зниження продажів.

Нагадуємо, що придбати оригінальні нові або б.у. MagSafe можливо у сервісному центрі Apple BashMac у Києві з гарантією. Доступні також послуги з ремонту зарядок MacBook (вкорочення, заміна кабелю, ремонт блоку живлення).